S M T R E K L A M M A L Z E M E L E R I

Yükleniyor

SMT Reklam Malzemeleri ve Yapı Ürünleri

Adresimiz:
İçerenköy/İSTANBUL
Çalışma Saatlerimiz:
Hafta içi: 08:30 - 18:00
E-mail Adresimiz
info@smtreklammalzemeleri.com
visit our location:
İçerenköy/İSTANBUL
Opening Hours:
Hafta içi: 08:30 - 18:00
Send us mail
info@smtreklammalzemeleri.com
Telefon Numaramız
0216 999 35 30
Teklif Al

Kompozit Panel

Her Marka

En sık kullanılan tüm markalar stoklarımızda mevcuttur.

Her Ölçü

İstenilen tüm ölçüler stoklarımızda mevcuttur.

Her Renk

İstenilen tüm renkler stoklarımızda mevcuttur.

Kesim ve Derz

Kesim ve derz işlemleriniz en kısa sürede yapılmaktadır.

aluminyum-kompozit-panel-nasil-uygulanir-1-1

ÜRÜN

Alüminyum Kompozit Panel

Alüminyum Kompozit Panel Nedir?


Alüminyum kompozit panel; bir plastik çeşidi olmakla beraber polietilen adıyla bilinen maddelerin her iki yüzeyinin de alüminyum levha ile kaplanması ile oluşturulmaktadır. Bir yapı malzemeleri arasında olan ürün son derece kullanışlı olup kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Marine kontrplak, alüminyum plaka, doğal ahşap kaplama gibi farklı malzemeler ile kaplanmış olan kompozit paneller genel olarak alüminyum malzemelerden üretilmektedir. Birbirinden farklı çeşitleri olduğu için sık bir şekilde tercih edilmektedir. Her iki yüzeyi de 0,30 mm, 0,50 mm, 0,21 mm veya özel ölçü gibi çeşitli kalınlıkları bulunan alüminyum kompozit paneller çevre dostu polietilenden meydana gelmektedir. Tamamen çevre dostu polietilenden üretilmekte olan kompozit paneller farklı alanlarda genelde cephe ve reklam sektörü arasında tercih edilen paneller arasında yer almaktadır.

Alüminyum Kompozit Panel Kullanım Alanları


Söz konusu ürünlerin birbirinden farklı çeşitli kullanım alanları vardır. Bu doğrultuda alüminyum kompozit panellerin banka, otel, alışveriş merkezi ve metro istasyonlarında kullanıldığını ifade etmek mümkündür. Bunun yanı sıra alüminyum paneller hem dış mekanlarda hem de iç mekanlarda kullanılabilir. Özellikle cephe giydirmede de yoğun bir şekilde kullanılabilen kompozit paneller dekorasyon ve reklam panoları olarak da yoğun bir ilgi görebilmektedir. Hemen her alanda son derece önemli bir kullanım alanına sahip olan söz konusu ürünlerin kendilerine has çeşitli özellikleri vardır. Bu özellikler genel olarak aşağıdaki gibi açıklanabilir. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Diğer cephe kaplama malzemelerine oranla daha hafif bir yapıya sahiptir. Düzgün yüzeyli, darbelere ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. İşlenmesi kolaydır. Bakım ve temizliği kolaydır. Geniş renk seçeneğine sahiptir. Bunların yanı sıra titreşim emme özelliği bulunan korozyona son derece dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır.

alüminyum kompozit panel cephe kaplama
alüminyum kompozit panel cephe kaplama 1
alüminyum kompozit panel cephe kaplama 2

Careers Guidelines

Sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

How We Solve This Project

Sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehen derit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Her Marka

En sık kullanılan tüm markalar stoklarımızda mevcuttur.

Her Ölçü

İstenilen tüm ölçüler stoklarımızda mevcuttur.

Her Renk

İstenilen tüm renkler stoklarımızda mevcuttur.

Kesim ve Derz

Kesim ve derz işlemleriniz en kısa sürede yapılmaktadır.